Blog

Spouštíme nový web

12 března, 2014

Spouštíme nový web

Přibližně od roku 2000, kdy jsme spustili naši první firemní webovou prezentaci, uběhla už dlouhá doba. A tak bylo načase zmodernizovat a představit našim stávajícím i novým klientům nový web. Sice na něm budou i za běhu probíhat úpravy a bude se postupně doplňovat, ale máme z něj radost!

Nové firemní stránky jsme plánovali již déle, nicméně se několikrát odložil a tak se na novém firemním webu začalo pracovat někdy v srpnu 2013. Postupně jsme dávali dohromady koncepci nové prezentace. Našim cílem bylo mít web nejen moderní, ale i přehledný a s aktuálními informacemi. K tomu jsme se rozhodli, že půjdeme s dobou a budeme se prezentovat také na Facebooku, načež jsme si nechali vytvořit naši firemní stránku, kde se snažíme nejen o publikování aktuálních informací, ale také o kontakt s Vámi, našimi zákazníky. O design a podporu naší webové prezentace se nám postaralo grafické studio Artevio a obsah našich webových stránek je společným dílem celé firmy.

Doufáme, že se Vám bude nový web líbit stejně jako nám.

Zúčastnili jsme se semináře

6 února, 2014

Zúčastnili jsme se semináře

Dne 6. února 2014 jsme se zúčastnili Semináře o armaturách pro STL plynovody a regulační stanice, který se konal v Jihomoravské armaturce s.r.o. v Hodoníně.

Seminář pořádala Asociace projektantů plynárenských zařízení, které tímto děkujeme za organizaci. Během semináře jsme absolvovali prohlídku slévárny, 3D tiskárny, strojírny a centrálního skladu s panem Bc. Milanem Lenhartem a jeho kolegy, který nám byl skvělým průvodcem. Bylo zajímavé shlédnout procesy výroby. Člověk si pak uvědomil, jak příjemné a čisté je pracovní prostředí v naší firmě. Po obědě pokračoval seminář seznámením se s prodejním sortimentem firmy G.A.S. a.s.

Ještě jednou děkujeme Asociaci a firmám JMA a G.A.S.  a těšíme se na další zajímavé exkurze.

Něco z historie …

27 listopadu, 2013

Něco z historie …

Plyn pro obyvatelstvo byl vpuštěn do hlavního potrubí plynárny v Brně 16. 11. 1945 ve 12 hodin.

Městská plynárna v Brně byla poškozena válečnými událostmi (zejména leteckými nálety) ze 60 %. Úsilím vedení podniku a zaměstnanců se podařilo za šest a půl měsíce zajistit dodávky plynu pro nemocnice, lékaře, domácnosti s malými dětmi a domácnosti odkázané pouze na vaření plynem.

Všichni odběratelé měli být připojeni po květnu 1946; podmínkou bylo dokončení všech rekonstrukčních prací, zvláště velkého plynojemu, dostatek pracovních sil a materiálu, mírná zima, která by umožnila pokračovat v opravných pracích, řádná dodávka uhlí. „Vedení podniku znovu žádá všechny obyvatele města Brna, aby přesně dbali pokynů vydaných městskou plynárnou, aby se podle nich řídili a nežádali nemožné.“

(Že plyn může být dobrý sluha, ale zlý pán, dokazuje fotografie zachycující následky výbuchu plynového potrubí na nároží ulic Příkop-Bratislavská-Ponávka v roce 1976.)

zdroj: Internetová encyklopedie dějin Brna, odkaz na Facebook na příspěvek